Asymmetry
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Asymmetry


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 #2 {6.10.15}

Go down 
AutorWiadomość
Alisya

Alisya


Liczba postów : 93
Join date : 06/09/2015

#2 {6.10.15} Empty
PisanieTemat: #2 {6.10.15}   #2 {6.10.15} Icon_minitimeWto Paź 06, 2015 3:10 pm

Dzień dobry! Myślę, że warto powiedzieć o paru rzeczach, o.

Zacznijmy może jednak od tych miłych rzeczy. A dokładniej od...


Podsumowanie aktywności

Czyli za co możemy dać Wam klejnociki. Oczywiście będzie to dotyczyło najpierw porobionych lokacji. Zachęcamy do tego, bo za jedną lokację są aż dwa klejnociki (póki co, cwaniaki).


    * Bastet - 2
    * Mangar - 2
    * Willy - 4


Oprócz tego wyróżnimy Leonardo, który w sumie zaproponował stworzenie Areny (która już działa!) oraz doprowadził do uruchomienia misji. Dlatego otrzymuje on 10 klejnotów. Chciałabym również przydzielić klejnoty Ocelotowi, który pomógł w wyłapywaniu baboli językowych czy ortograficznych. Klejnociki będą do odebrania po napisaniu KP. Bardzo proszę o zaktualizowanie swoich kont.

Co do misji... No, troszkę się rozczarowałam. Było takie jęczenie o nie, a z dwóch odbytych, obydwie zostały przerwane. Bardzo proszę następnym razem o przemyślenie tego. Jeśli jest zainteresowanie, to miło byłoby zobaczyć je do końca. Jeśli coś nam wypada - wystarczy zawiadomić. Nie mam pretensji do tych, których nagle zawaliła nauka czy wydarzyło się coś pilnego, bo na takie rzeczy nie mamy wpływu. Całkowicie to rozumiem.
No, ponarzekałam. Dalej!


Forumowa Gazetka

Przez pewien moment krążył temat forumowej gazetki. Były różne propozycje formy i tak dalej. Dlatego sytuacja wygląda tak: zgłaszają się chętni, proponują swoje działy, za które będą odpowiedzialni. Komisja złożona z przypadkowych użytkowników, którzy nie zgłosili się, będą mogli się wypowiedzieć i dokonać ewentualnej selekcji.
Chciałabym, aby gazetka pojawiała się chociażby raz w miesiącu. Każdy sam sobie wyznacza terminy, każdy sam siebie pogania. Jedna osoba może być od dowolnej ilości działów. Aby pojawił się numer danej gazetki, potrzeba przynajmniej dwóch takich działów. Na zgłoszenia czekamy do końca października, także macie sporo czasu na wymyślanie. Przesyłacie propozycje na Irregulara.
Aha, chętnie czekamy na propozycje na nazwę!


Mistrzowie Gry!

Będę to pisać bardzo długo. Potrzebujemy MG, aby prowadzić więcej misji, więcej walk na arenie, eventy, wprowadzać fajne akcje fabularne, czyli po prostu dla lepszej wydajności. Ja z Lawerówną za wiele we dwie nie zdziałamy. Także przypominam, że nabór jest cały czas OTWARTY!

Ogłoszenia takie drobne

Można robić lokacje w swoich siedzibach frakcyjnych. Jeśli ktoś jednak chciałby, aby jego postać mieszkała gdzie indziej, to prosimy o wiadomość w tej sprawie, tak dla czystej formalności.

Zastanawiamy się nad możliwością wprowadzenia tzw. "wolnych misji". To znaczy, że w dziale ze zgłoszeniami już będą sobie czekać na ewentualnych zainteresowanych gotowe misje, które mogą mieć nawet wpływ na fabułę całego forum!


Loteria!

Jako że jedna z adminek będzie miała w najbliższym czasie urodziny, to postanowiła zorganizować loterię! Będzie można w niej zdobyć klejnoty i to w różnych ilościach! Zbieranie losów, jak i zasady tej zabawy zostaną podane już niedługo, bo dwunastego października. A już dziewiętnastego poznacie swe nagrody! Czekajcie na dalsze informacje!
Powrót do góry Go down
 
#2 {6.10.15}
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Asymmetry :: Orędzia administratorskie-
Skocz do: